Kişisel Site

İnce dudakları, Dolgun göstermek için tiyolar

11 Aralık 2013 | Yazar: admin | 1 Yorum Yapılmış | 633 views Görüntülenme

Dudaklar bir bayan için dişiliğin semboludur.Erkekler içinde , bir bayanda ilk göze çarpan nokta kadının dudaklarıdır.Her bayan dolgun ve çekici dudaklara sahip olmak ister.Sırf dolgun dudakları olması için estetiğe başvuran kadınların sayısı hiçte azımsanamıycak kadar çoktur.Bunun yanında botoks yaptıranların sayısıda çok fazladır.Oysa çok basit makyaj hileleri ile dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.Şimdi sizlerle o hileleri paylaşıcam.

Makyajla nasıl dolgun dudaklara ulaşırım diyorsanız yazımda vericeğim tüyoları uygulamanız yeterli olucaktır.Ruj ve dudak kaleminiz kesinlikle aynı renklerde olmalı ve ruj renginiz mat renklerden seçilmeli.Kalemi çekerken dudağın iç kısmına değil dış kısmına çekerek , çerçevenizi genişletin.Alt dudağınızın orta kısamına rujunuzdan bir ton daha açık bir rujla çizgi çekrek gölge yapın.Son olarakda rujunuzun üzerıne , bir kat parlatıcı sürdükten sonra aynanın karşısına geçin.Aynadaki dudakların size ait olduğuna inanamıycaksınız.Son derece çekici ve seksi dudaklara sahip olucaksınız.

Sık sık dudak bakımı yapmanızın dolgunlukta çok faydası olucaktır.Kuru ve çatlak dudaklar ince ve gösterişsiz gözukur.Onun için dudak bakımına da özen göstermelisiniz.Ayrıca piyasada çokça rastladığımız dolgunlaştırıcı rujlarda , dolgun dudaklar için oldukça etkilidir.Birde koyu renkler yerine canlı ve ışıltılı ruj renkleri seçerseniz dudaklarınız olduğundan daha dolgun ve göz alıcı olucaktır.

Bu yazdığım konulara dikkat edip , makyaj esnasında uygularsanız sizin de dudaklarınız son derece seksi ve göz alıcı olucaktır.

Etiketler :

Benzer Yazılar

elektironik-sigaranin-zararlari
Sigara kullanıcılarının gerçek sigaralardan kurtulmaları için özel bir formül ile yurtdışında geliştirilmiş olan elektronik sigara; bilim adamları tarafından ince elenip sık dokunarak hazırlanmış bir üründür. İnsanların sigaradan uzaklaşmalarına yardımcı olarak formülü ve yapısıyla dikkat çeken elektronik...
Nano Hair
Sarımsak yağı, argan yağı, üzüm çekirdeği yağı ve badem yağı karışımı ile elde edilen ve özel bir formülü bulunan tamamen bitki özlü Nano Hair şampuan; saç sorunları bulunan insanlara muhteşem öneriler sunuyor. Saç bakımında etkin bir rol oynayan şampuan bu şampuan ile saç dökülmesine ve oluşan kellik p...
Canlı Radyo
Eskiden radyolara olan rağbet, daha sonra yerini televizyona ve sonrasında da internete bırakarak, adeta unutulmaya yüz tutar bir hale geldi. Neticesinde de 20 sene öncesine kadar büyük bir ilgi ve merakla takip edilen radyolar; artık evlerimizin bir köşesinde tozlu bir hal almaya başladı. Artık radyolara olan rağbetin düş...

Yorumlar

  1. Messina diyor ki:

    Dudaklarımda zaman zaman morarmalar oylour bu durum beni rahatsız etmeye başladı.Durumu anlamak if6in estetik doktoru tavsiye etti bir arkadaşım sizce doğru bir kararmı yoksa arkadaşım benle maytap gee7mek ie7inmi estetik doktoru demiştir yoksa başka bir doktoramı gitmeliyim ?