Kişisel Site

2014 Saç Trendleri

4 Aralık 2013 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 482 views Görüntülenme

Eskinin kıvırcık ve dalgalı saçları bu sezonda hükümsüz kaldı.Daha düz ve yumuşak dalgalı saçlar bu senenin trendini oluşturuyor.Son günlerin en trend kadın modasıda kıp kırmızı bir ruh , yumuşak dalgalı saçlar.Son derece feminal ve baştan çıkartıcı bir görüntu oluşturan bu trend bu sonbahar olduğu gibi kış modasınıda etkisi altına almış durumda.

Topuz saçlar bu sene yine çok moda.Yalnız kuaförlerin yaptığı abartılı topuzların , yerini evlerde yapılan sade ve doğal topuzlara bıraktığı gözlerden kaçmıyor.

Düz saçlarda ise trend ortadan ayrılmış ve düm düz çekilen fönler.2014 yılı saç trendlerinde sadelik hep ön planda.Sadelik ve feminal bir duruşla etkileyici bir göruntu.

Saç renkleride modaya uygun olarak balyaj ve röflelerden uzak sade renklerden seçilmekte.Özellikle kırmızı tonlarının ağırlıkta olduğu saç renkleri 2014 trend rengi olarak ön plana çıkmakta.

Ayrıca kesimlerde de sadelik ön planda.Eskinin katlı ve karışık saçlarının yerine , düz kesim ve uzun saçlar bu senenin en favori saç modelleri.

Topuzların yanında saç örgüsü de bu sezon çok moda.Liseli kızlar gibi örulu saçlarla sokaklarda gezen genç bayanları bu sene sıklıkla görucez.

Etiketler :

Benzer Yazılar

Kadın Şiddet
Evet bayanlar bitip tükenmeyen yaramız şiddet, maalesef günümüzde, her 10 kadından 2 si öle ki, şiddete maruz kalıyor. Artık dur demeliyiz buna, neden kendimizi ezdiriyoruz? bizde insanız, özgür bir dünyada yaşıyorsak eğer, herkes gibi bizlerde hakkımızı aramalıyız susmamalıyız. Susunca'da eziliyoruz en azından s...
Yüz Bakımı
Merhaba, Sevgili bayanlar  dünyanın parasını ödemeden yüzünüzün canlı ve pürüzsüz olması artık çok kolay nasıl mı? Bir yemek kaşığı bal bir yemek kaşığı yoğurdu karıştırın ve cildinize sürün yaklaşık 20 dakika bekletin 20 dk içinde yüzünüz hazırlamış olduğunuz karışımı emecektir. Daha sonra ...
Birkaç Diyet Listesi
Diyet yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli kural alınan besinlerin kalori miktarının ne az ne de çok olmasıdır. Yani her vitamin ve proteinlerin vucudun yeteri kadar almasıdır. Diyet demek sağlığımızı koruma altına almaktır. İşte birkaç sağlıklı diyet listesi önerileri; Sabah; **1 bardak taze sıkılmı...

Yorumlar