Kişisel Site

2014 Makyaj Trendleri

4 Aralık 2013 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 620 views Görüntülenme

2014 yılına çok bir zaman kala herkes yeni sezonun trendlerini merak etmekte.Gerek moda olsun , gerekte makyaj ve bakım olsun yeni trendler şimdiden belli oldu bile.Makyajda en çok önce çıkan sadelik ve çekiciliğin bir arada kullanılmış olması.

Ruj’un Rengi Kırmızı

Bu senenin dudak renklendiricileri içinde en trend rengi ateş kırmızısı rujlar.Bir sürü kırmızı renk çeşidi rujun olduğu piyasada size en uygun olanını şimdiden almanızı tavsiye ederiz.

Ciltler olduğundan daha Mat

Bu sezon canlı fondaten ve allıklar tamamen önemini kaybediyor.Olabildiğince mat ve doğal bir ten rengi bu senenin trendi.Fondaten ve allık seçimlerinizde bunu göz önune getirerek seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Güçlü Kaşlar

2014 yılında kaşlar fazlasıyla ön planda.Çok daha seksi ve çekici bir görunum için kaşlarınızı koyu renk kalemlerle doldurun.Keskin kavislerlede ifadenizi sertleştirin.

Bronz Yanaklar

Mat bir tenin üzerıne bronz bir yanak makyajı nasıl can alıcı olur düşünebiliyormusunuz.Düşünemıyorsanız bu sene düşünün çünku 2014 makyaj trendlerinde yanak rengi bronz.

Gözler Metalik

En çok öne çıkanda göz makyajındaki metalik renkler.Bu senenin göz trendi metalik makyaj.Metalik makyaj oldukça çarpıcı ve abartıya kaçabilicek bir sitil olduğu için krem farları tercih etmenizi tavsiye ederiz.Bu şekilde oldukça doğal bir görunum vericeksınız. Metalik farınızı dumanlı göz makyajının içine katarak çok daha çarpıcı ve etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz.Gözler bu sezon fazlasıyla ön planda.

Kirpikler Dolgun

Can alıcı , ok gibi kirpiklerin rövaşta olduğu bir sezona giriyoruz.Bu sezon Türkan Şoray kirpikleri ile fazlasıyla karşılaşıcağız.

Etiketler :

Benzer Yazılar

Kadın Şiddet
Evet bayanlar bitip tükenmeyen yaramız şiddet, maalesef günümüzde, her 10 kadından 2 si öle ki, şiddete maruz kalıyor. Artık dur demeliyiz buna, neden kendimizi ezdiriyoruz? bizde insanız, özgür bir dünyada yaşıyorsak eğer, herkes gibi bizlerde hakkımızı aramalıyız susmamalıyız. Susunca'da eziliyoruz en azından s...
Yüz Bakımı
Merhaba, Sevgili bayanlar  dünyanın parasını ödemeden yüzünüzün canlı ve pürüzsüz olması artık çok kolay nasıl mı? Bir yemek kaşığı bal bir yemek kaşığı yoğurdu karıştırın ve cildinize sürün yaklaşık 20 dakika bekletin 20 dk içinde yüzünüz hazırlamış olduğunuz karışımı emecektir. Daha sonra ...
Birkaç Diyet Listesi
Diyet yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli kural alınan besinlerin kalori miktarının ne az ne de çok olmasıdır. Yani her vitamin ve proteinlerin vucudun yeteri kadar almasıdır. Diyet demek sağlığımızı koruma altına almaktır. İşte birkaç sağlıklı diyet listesi önerileri; Sabah; **1 bardak taze sıkılmı...

Yorumlar